ایرانسل به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت امام رضا (ع)، سیم کارت و اعتبار به مشترکان خود هدیه می دهد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، کلیه مشترکینی که از 10 مهر تا پایان آبان ماه ثبت نام خود را تکمیل و نخستین تماس را از سیم کارت اعتباری یا دائمی خود برقرار کرده باشند، یک سیم کارت هدیه دریافت خواهند کرد.
همچنین صرف نظر از تاریخ ثبت نام، به کلیه مشترکینی که حداکثر تا پایان روز 20 آبان ماه، ثبت نام خود را تکمیل کرده و نخستین تماس را از سیم کارت دائمی و یا اعتباری خود در همین روز (20 آبان) برقرار کنند 5 هزار تومان اعتبار رایگان اهدا میشود. 5 هزارتومان اعتبار هدیه علاوه بر 5 هزار تومان اعتبار اولیه­ای است كه در حال حاضر در كلیه سیم كارت های اعتباری شارژ ایرانسل عرضه می شود.
براساس این گزارش، اعتبار هدیه ویژه سالروز ولات امام رضا (ع) تنها به سیم کارت هایی که تا روز 20 آبان ثبت نامشان تکمیل شده و نخستین تماس از آنها در 20 آبان برقرار شود تعلق میگیرد.
همچنین مشترکان برای دریافت سیم کارت هدیه کافی است پس از تکمیل ثبت نام و فعال سازی و برقراری نخستین تماس، ابتدا یک پیام کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به شماره 2112 بفرستند تا بدین ترتیب کد پستی که در سیستم ایرانسل برای پرونده ایشان ثبت شده است، از طریق پیام کوتاه برای آنان ارسال شود. مشترک می بایست حتما این کد را کنترل کرده تا با کد پستی 10 رقمی که در قبوض تلفن ثابت، آب، برق یا گاز درج می شود، یکسان باشد زیرا این کد نشان دهنده آدرس محلی است که سیم کارت هدیه به آن ارسال خواهد شد.
بنابراین در صورتی که کد پستی صحیح بود، مشترک می بایست برای تائید آن، یک پیام کوتاه بدون متن از خط خود به شماره 2115 فرستاده و به این ترتیب کد پستی محلی را که باید سیم کارت هدیه به آن ارسال شود، تایید نهایی نماید.اگر کد دریافتی صحیح نبود، مشترک می بایست سریعا به محل خریداری سیم کارت مراجعه کرده و کد پستی را تصحیح و مراحل ذکر شده را دوباره تکرار کند.
براساس این گزارش، در فرصت باقیمانده مشترکینی که تا 30 آبان 87 ثبت نام خود را تكمیل نموده­اند، در قرعه کشی جوایز جشنواره عید تا یلدای خرید شارژ ایرانسل ویژه مشترکین جدید که شامل اعتبار هدیه در هر روز برای 100 نفر و دو خودروی مرسدس بنز کلاس A ویژه آبان و آذر می شود، شرکت داده می شوند.

سیم کارت هدیه با امکان شارژ ویژه سیم کارت هدیه با امکان شارژ ویژه
به مناسبت سالروز ورورد تاریخی امام خمینی(ره) به میهن


مزایای طرح سیم كارت هدیه ایرانسل چیست ؟
1-
فقط با 10 هزار تومان می تواند صاحب دو سیم كارت شوید.
2-
این دو سیم كارت مجموعا دارای 6 هزار تومان اعتبار اولیه هستند.
3-
سیم كارت هدیه برای 2 بار اول به صورت خودكار از 1 دی تا 30 اسفند 87، 20 درصد مبلغی كه سیم كارت اول شارژ می شود، اعتبار رایگان دریافت می كند.


1
دی تا 12 بهمن ماه امسال؛ سیم کارت هدیه با امکان شارژ ویژه

در جشنواره زمستان امسال، با شارژ شدن یا پرداخت قبض سیم کارت اول، سیم کارتهای هدیه به طور خودکار به میزان 20 درصد مبلغی که برای سیم کارت اول پرداخت شده است، شارژ رایگان دریافت می کنند! شارژ خودکار سیم کارت هدیه تنها در طول جشنواره زمستان و فقط برای 2 بار اول از زمان فعالسازی سیم کارت اول اتفاق می افتد. به این ترتیب سیم کارت خریداری شده، برای برخورداری از سیم کارت هدیه می بایست در فاصله زمانی 1 دی تا 12 بهمن ماه ثبت نام، مدارک آن به ایرانسل ارسال و اولین تماس از آن برقرار شده باشد. به یاد داشته باشید که سیم کارت هدیه نیز تنها در فاصله زمانی برگزاری جشنواره زمستان از امکان شارژ ویژه برخوردار خواهد بود. بطور مثال اگر شما سیم کارت اول را در طول جشنواره 2 بار به مبلغ 20 هزار تومان شارژ کنید یا معادل آن قبض سیم کارت دائمی خود را پرداخت نمایید، سیم کارت هدیه شما هر دو بار، به طور خودکار، 4 هزار تومان شارژ رایگان دریافت می کند!
فراموش نکنید که در جشنواره امسال خرید شارژ نیز می توانید سیم کارت های دائمی، اعتباری و پیام رسان ایرانسل را با تخفیف خریداری نموده و با استفاده از انواع تعرفه های رنگی، برای مکالمات، اینترنت همراه (GPRS)، پیام کوتاه و سایر خدمات ایرانسل از تخفیف ویژه استفاده کنید.

برای دریافت سیم کارت هدیه اجرای 3 مرحله زیر الزامیست:

1.
تکمیل ثبت نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس از 1دی تا12 بهمن
شما می بایست در فاصله زمانی 1دی تا12 بهمن ، پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک به ایرانسل نخستین تماس را از سیم کارت خریداری شده برقرار نمایید. توجه داشته باشید، از آنجاکه سیم کارت هدیه از طریق پست ارسال می شود، مشترکین می بایست هنگام ثبت نام سیم کارت خریداری شده، نشانی درست و کامل را به همراه کد پستی 10 رقمی محل سکونت خود (مندرج در قبوض تلفن ثابت، آب، برق یا گاز) ارائه نمایند تا سیم کارت هدیه به آدرس صحیح ارسال شود!

2.
استعلام کد پستی 10 رقمی از 2112:
همچنین می بایست در همین فاصله، از سیم کارت خریداری شده، یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 2112 ارسال نمایید؛ به این ترتیب، ایرانسل کد پستی ثبت شده در پرونده شما در سیستم ایرانسل را برای تایید از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال می نماید.
پس از دریافت این کد، حتماً آنرا کنترل کنید!
الف- درصورتیکه کد پستی که دریافت نموده اید صحیح نبود، می بایست با مراجعه به محلی که سیم کارتتان را ثبت نام نموده اید، سریعاً جهت تصحیح آن اقدام نمایید و پس از تصحیح، مجدداً یک پیام کوتاه به 2112 بفرستید.
ب- درصورتیکه کد پستی که دریافت نموده اید درست بود، به مرحله بعدی بروید.